Informacje o uczestnikach listy

Jeśli jesteś "bywalcem" tej listy prześlij podstawowe informacje o sobie, które będą umieszczone w tym miejscu. Podaj te dane, które chcesz. Proponuję podanie swojego nicka, imienia i nazwiska, miejscowości z której pochodzisz, kilku zdań o sobie, adresu e-mail i www (jeśli posiadasz). Mile będzie widziane twoje foto.

Poniżej znaleźć można tych, którzy zechcieli przedstawić się bliżej.

ks. Zbigniew Paweł Maciejewski - zpm
moderator tej listy, więcej o mnie
Marek Kosacz
dominikanin, 8 lat kapłaństwa, katecheta w liceum państwowym i społecznym, duszpasterz młodzieży w Tarnobrzegu, współpracuję z KLANZĄ, baaaardzo lubię jazz i gołąbki z mięsem i ryżem, w mejlach nie przejmuję się gramatyką i interpunkcją, podpisuję się: markos op
Ania 'endrus' Andrzejewska
Poznań, uczennica LO, Ergo: jedna z nielicznych osób na liście, która nie katechizuje lecz jest katechizowana.
Danuta Wróbel
katechetka w Chorzowie, doradca metodyczny katolickiej nauki religii w WOM w Katowicach.
Grzegorz Sokalski
Jestem klerykiem WSD w Opolu. (6 maja czeka mnie diakonat). Interesuje się surdologią, katechezą (katechetyką też), fotografią, kuchnią polską, fantastyką i jeszcze kilkoma drobiazgami. W seminarium jestem w Oazie, ale moja rodzinna wspólnota to "banda")))) ministrantów.
Krzysiek Olecki
Pochodzę z Płocka, studiowałem w Łodzi informatykę i obecnie pracuję jako programista (wciąż w Łodzi). Przez kilka lat byłem w Ruchu Światło-Życie, teraz, odkąd jestem w Łodzi, jestem związany z Duszpasterstwem Akademickim "WĘZEŁ" i wspólnotą Odnowy w Duchu Świętym.
Magda
Na imię mam Magda, jestem z Warszawy, studiuję w Wiedniu Anglistykę, Muzykologię i Polonistykę. Związana jestem również z Ruchem Światło-Życie.
Sabina Kubica
Nazywam się Sabina Kubica i katechizuję dziesiąty rok. Traktuję pracę jak pasję. Interesuje mnie szczególnie wykorzystanie metod aktywnych w katechezie (KLANZA).
Magdalena Rzadkowolska
Magdalena Rzadkowolska (Magda Rz...) z Łodzi, skończyła teologię na ATK (ob. UKSW), specjalność teologia moralna; i podyplomowe studium bibliotekoznawstwa i informacji naukowej na UŁ. Choć wykonuję zawód bibliotekarza cały czas zajmuję się teologią, troszkę pośrednio, np. badając wpływ środowisk katolickich na czytelnictwo powieści w okresie II RP. Lubię oglądać stare filmy, czytać "Tygodnik Powszechny", "Znak" i rozmaite książki. :-)) Magda Rz...
Tomasz Sękowski
Jestem Tomasz Sękowski. Jestem księdzem już 8 lat. Pracuję w Zabrzu, w parafii 7 tysięcy ludzi, uczę w szkole podstawowej (klasy 4 do 6 i 8). Działam w Oazie. Pracuję jako kapelan zakładu karnego. mój e-mail pozdrawiam TS
Darek
Mam na imię Darek, nie jestem katechetą. Jestem tzw. osobą świecką wyznania ewangelicko-augsburskiego. Moje jedyne doświadczenia mogące zainteresować tę Grupę to prowadzenie zajęć z młodzieżą nt. sekt i nowych ruchów religijnych oraz zagrożeń z tego płynących.
ks. Roman Froń
Arch. przemyska, katecheta w szkołach średnich w Łańcucie, święcenia 1992, na koncie kilka tłumaczonych książek z j. niem. autorstwa W. Hoffsummera, m.in. "Wiara niesie. Katechizm dla młodych i dorosłych chrześcijan". Pozdrawiam ciesząc się z listy. Romek.
Jarek Karczmarzyk
Zawód wykonywany:broker; Wykształcenie: piszę od roku pracę magisterską z psychologii na Wydziale Nauk o Rodzinie, Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego (dawne ATK); żonaty; oczekuję dziecka ;-); Mieszkam w Warszawie; Hobby: fotografia, obserwowanie przyrody i podglądanie ptaków.
[dawid]